رزومه


رزومه شرکت پدیده کیان تات

 

شرکت پدیده کیان تات با نام تجاری پکتا  در سال ۱۳۹۲  با تکیه بر الطاف بیکران الهی و با هدف گسترش صنعتIT کشور و به تحقق رساندن شعار ما میتوانیم با بهره گرفتن از مدیران مجرب و کارآزموده درزمینه های تخصصی شبکه، سرور و امنیت با استفاده از سالها تجربه کارکنان در علوم مرتبط فن آوری اطلاعات و ارتباطات  شکل گرفت تا پیشگام باشد.

پیشـگام در ارائـه تجهیزات و خدمات نوین، تـامیـن امــنـیت شـــبکه ای مطـمئـن . پیشگام باشد در توجه به مشتری، حساسیت به نیاز آن و اهمیت دادن به خواست او؛ و ما نیاز امروز شما را با تلاش و کوشش بی نظیر همه دست اندرکاران این مجموعه، از پیش به سرانجام رسانیده ایم و این شرکت مفتخر است که با ارائه مناسب ترین خدمات، شرایط آرامش در تامین زیر ساخت و  تامین امنیت شبکه  شما را  فراهم آورد.


شما  پدیده کیان تات  را متفاوت خواهید یافت پس با ما باشید و "سهامدار تفکری نو باشید!"

پدیده کیان تات کار خود را با عرضه تجهیزات و خدمات ICT و سیستم‌های امنیتی و نظارتی آغاز نموده و  در حال حاضر دارای یکی از کامل ترین مجموعه شرکت‌‌های مورد ارائه این در زمینه ICT  و امنیت می باشد . همچنین شایان ذکر است این شرکت با هدف اشتغال زایی و با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان مربوطه اقدام به تشکیل دپارتمان امنیت شبکه نموده است تا همچنان پیشگام ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود باشد .

همچنین توجه اساسی به نیازهای مشتریان، برنامه‌ریزی برای پاسخ‌گویی موثر به نیازهای شناسایی شده و در نهایت جلب خوشنودی مشتریان ما را بر آن داشت با توجه به هدف گذاریهای انجام گردیده ، رویه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت ، بصورت منطقه ای در سطح کل کشور با ذکر نام شرکت پدیده کیان تات آماده خدمات رسانی به هموطنان و کاربران گرامی باشد .

در انتها امید است این شرکت با بهره مندی از فن آوریهای روز دنیا و به کارگیری از سخت افزار های قدرتمند ، اورجینال و برندهای مطرح دنیا سهمی هر چند کوچک در اعتلای شعار ما میتوانیم و ارتقای سطح انفورماتیکی کشور داشته باشد.

شرکت پدیده کیان تات به عنوان یک مجموعه جامع در حیطه انفورماتیک شامل بخش‌ها و قسمت‌های مختلفی بوده که در ذیل به توضیح مختصری از هر کدام به تفکیـــــــــک اشاره میگردد: